Україна - в трійці найсильніших країн континенту

З 10 по 16 квітня у місті Фьорде, Норвегія відбувся Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2016, на якому українські спортсмени вибороли 11 медалей (6 золотих, 3 срібних та 2 бронзових).

Українська команда посіла третє місце серед більш ніж 40 країн світу за кількістю медалей на турнірі. Перше місце дісталося збірній Вірменії, друге - Туреччині.

Жіночна збірна посіла друге місце на Чемпіонаті Європи, як за кількістю медалей, так і за кількістю очок, які набрали спортсменки команди за свої виступи. Нагадаємо, що Чемпіонкою Європи стала Ірина Деха (до 75 кг), Віце-чемпіонкою - Юлія Паратова (до 53 кг), Вероніка Івасюк (до 58 кг) принесла команді "мале" срібло, а Яна Дяченко (до 48 кг) - "малу" бронзу.

Чоловіча збірна брала участь в цьогорічних змаганнях у скороченому складі. Команда посіла сьоме місце континентальної першості за кількістю медалей та п'ятнадцяте за кількістю очок. Нагадаємо, що Олександр Пелешенко (до 85 кг) став Чемпіоном Європи, Ігор Шимечко (понад 105 кг) приніс чоловічій збірній "малу" бронзу в ривку.

Від імені Федерації важкої атлетики України вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на Чемпіонаті Європи 2016. Бажаємо успішної підготовки до Олімпійських ігор. Так тримати!

.