Виповнюється 90 років видатному українському тренеру - Яківу Криницькому

27 серпня 2020 року виповнюється 90 років видатному українському тренеру, кращому тренеру України з важкої атлетики ХХ сторіччя – Якову Романовичу Криницькому.

Це унікальний і неповторний тренер-новатор. В 32 роки він став Заслуженим тренером України, в 37 років йому було присвоєно звання Заслуженого тренера СРСР і він залучався для роботи зі збірною командою СРСР, а також майже 20 років очолював збірну команду України. В 1981 році на чемпіонаті світу з важкої атлетики відбулася унікальна подія – Яків Романович привіз трьох чемпіонів світу. В 1993 році на чемпіонаті світу в Мельбурні (Австралія) збірна України стала чемпіоном світу в командному заліку.  

Яків Романович Криницький – це унікальна і неповторна людина в усьому. В часи роботи зі збірною він був дуже дисциплінований, відзначався величезною працелюбністю, був кришталево чистим в стосунках. Умів дружити, але на першому місці в житті була любов до важкої атлетики. Всього себе віддавав цій справі. Ще багато років був консультантом тренерів збірної команди України з важкої атлетики, поки не переїхав на постійне місце проживання в США.

Многая літа, Вам Дорогий наш Яків Романович.

З величезною вдячністю і повагою від всієї важкоатлетичної спільноти України.