У Кам’янці-Подільському завершився науково-тренувальний семінар Європейської федерації важкої атлетики (EWF)

23 серпня 2019 року завершальний день науково-тренувального семінару EWF міжнародна команда тренерів Колін Баклей (Ірландія), Костянтин Селіванов (Україна) та Тарана Аббасова (Азербайджан) розпочала проведенням руханки для юних важкоатлетів з п’яти країн.

Інтенсивними були два тренування важкоатлетів у одному з найкращих спеціалізованих спортивних комплексів країни – «Епіцентр», які пройшли під керівництвом голови навчально-наукового комітету EWF Коліна Баклі та при безпосередній участі фахівців з Азербайджану, Латвії, Чехії, Словаччини, України. Цікаві тренувальні вправи, жваве обговорення методик тренувань різних країн, аналіз виконання важкоатлетичних вправ за допомогою програмного забезпечення -  все це невід’ємна частина міжнародного форуму, який з 19 по 23 серпня приймала перлина Поділля – Кам’янець-Подільський.

Під час урочистої церемонії закриття науково-тренувального семінару, генеральний секретар EWF доктор Хассан Аккуш (Туреччина) висловив слова вдячності команді Федерації важкої атлетики України (ФВАУ) на чолі з президентом Олександром Володимировичем Герегою за організацію та проведення на найвищому рівні міжнародного важкоатлетичного форуму у Кам’янці-Подільському. 
Доктор Хассан Аккуш вручив учасникам семінару EWF сертифікати про участь.
Генеральний секретар ФВАУ Борис Миколайович Лобко у своїй промові подякував керівництву EWF за довіру провести міжнародний науково-тренувальний семінар з важкої атлетики в Україні, подякував фахівцям та атлетам, які взяли участь у семінарі.

Борис Лобко нагородив спеціальними відзнаками за особистий внесок у організацію та проведення семінару Хассана Аккуша, Коліна Баклей, Едуарда Андрушкевича, Астріта Хасані.

Науково-тренувальний семінар Європейської федерації важкої атлетики у Кам’янці-Подільському став першим подібним заходом у Європі у 2019 році. Українські фахівці передають естафету колегам з Латвії, які з 24 по 29 серпня 2019 року у місті Вентспілс прийматимуть учасників другого науково-тренувального семінару EWF.

Фотозвіт заключного дня семінару (23 серпня) за посиланням - www.facebook.com