Федерація важкої атлетики України - у п'ятірці найкращих в Європі

Європейська федерація важкої атлетики (EWF) заснувала Командний Кубок EWF - класифікацію європейських країн, згідно балів, які були отримані національною командою у важкоатлетичних Європейських турнірах у 2015 році.

Згідно рейтингу, Федерація важкої атлетики України увішла до 5-ки найуспішніних у Європі та посіла 4 сходинку серед 49 країн-членів Європейської федерації важкої атлетики. 

Голова EWF доктор Антоніо Урсо привітав президента ФВАУ Олександра Герегу з вагомим результатами національної федерації:

"Користуючись нагодою, хочу висловити Вам щиру вдячність та передати свої сердечні вітання. У додаток до моїх привітань із блискучим результатом, доводжу до Вашого відома, що на наступному Конгресі EWF у Фйорді (Норвегія) команді Федерації буде вручена відповідна нагорода".

 

Від імені Федерації важкої атлетики України дякуємо нашим тренерам та спортсменам за перемоги!

Нагадаємо, що цього року на Чемпіонаті Європи серед дорослих у Грузії жіноча збірна України стала найкращою на континенті, чоловіча збірна стала першою на Чемпіонаті Європи 2015 серед юніорів у Литві, а на цьогорічній континентальній першості серед кадетів Ігор Обухов та Дмитро Сухоцький вибороли чемпіонство.