Другий день науково-тренувального семінару Європейської федерації важкої атлетики (EWF), який проходить в Кам'янці-Подільському, почався з руханки.

21 серпня на мальовничій галявині під керівництвом голови навчально-наукового комітету EWF ірландця Коліна Баклі юні важкоатлети з Чехії, Азербайджану, Словаччини, України та Латвії провели руханку.
Продовжив програму дня візит представників EWF до Альма матер чемпіонів - Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Ректор університету Сергій Анатолійович Копилов провів екскурсію по навчальному закладу, який в минулому році святкував столітній ювілей, для генерального секретаря EWF доктора Хассана Аккуша (Туреччина), голови навчально-наукового комітету EWF Коліна Баклі (Ірландія), члена навчально-наукового комітету EWF Едуарда Андрушкевича (Латвія) .

Представники EWF познайомилися з історією Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відвідали музеї навчального закладу і познайомились з роботою кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання.
Між керівництвом університету та представниками Європейської федерації важкої атлетики була досягнута домовленість про майбутню співпрацю в галузі спортивної науки та в рамках освітніх проектів.
Учасники науково-тренувального семінару EWF провели два тренувальних заняття в спортивному комплексі «Епіцентр», під час яких працювали над вдосконаленням виконання важкоатлетичних вправ. На тренуваннях в Кам'янці-Подільському використовується спеціальне програмне забезпечення, що аналізує техніку виконання атлетами ривка і поштовху. Отримана за допомогою програми інформація та цінні рекомендації Коліна Баклі і Едуарда Андрушкевича, безумовно, виведуть на якісно новий рівень технічної підготовки учасників семінару.
Завершував насичений подіями день семінар на тему «Антидопінговий контроль в спорті: виклики і перспективи», який на високому рівні провів представник Національного антидопінгового центру України Олександр Ткачук.

Фотозвіт другого дня семінару (21 серпня) за посиланням - www.facebook.com