Українські юніори найсильніші в Європі

З 4 по 11 грудня в Ейлаті, Ізраїль відбувся чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Вперше за останні роки українська важкоатлетична збірна була представлена у двох повних складах команд - 29 спортсменів. Загалом українські юніори та молодь завоювали на турнірі 45 медалей, 19 з яких найвищого гатунку.

Юніорська команда

За підсумками континентальної першості жіноча та чоловіча юніорські збірні стали кращими в Європі.

Жіноча команда виборола 14 медалей, з яких 6 золотих, 2 срібних та 6 бронзових.

Чоловіча команда виборола 10 медалей, з яких 6 золотих, 1 срібна та 3 бронзових.

За таблицею Сінклера українська важкоатлетка Ірина Деха стала кращою спортсменкою турніру серед жінок-юніорів, а Володимир Гоза посів другу сходинку серед найсильніших юніорів-чоловіків.

Команда молоді до 23 років

Українська жіноча збірна (молодь до 23 років) посіла друге місце серед 22 країн континенту із 11 медалями (7 золотих, 1 срібна, 3 бронзових).

Чоловіча збірна серед молоді до 23 років увійшла до 10-ки найсильніших в Європі на 7-му місці серед 27 країн із 10 медалями (4 срібних та 6 бронзових).

 

Результати виступів кожного зі спортсменів можна переглянути за посиланням: Результати виступів українських важкоатлетів на Чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років (фінальний)

Вітаємо та дякуємо спортсменам та тренерам за успішний виступ!