Федерація важкої атлетики України продовжить участь у державному експерименті щодо збільшення повноважень спортивних федерацій

24 січня в Мінмолодьспорту Федерація важкої атлетики України пролонгувала угоду про проведення державного експерименту щодо збільшення повноважень національних спортивних федерацій в рамках реалізації Дорожньої карти реформ.

Нагадаємо, у вересні 2015 року стартував пілотний проект, щодо розширення автономії спортивних федерацій, затверджений постановою Уряду «Про проведення експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів». Його учасниками стали Федерації важкої атлетики, баскетболу, легкої атлетики та стрибків у воду. У 2016 році до експерименту приєдналася Федерація хокею України.

Відповідно до умов Угоди, протягом року учасники експерименту напряму отримують державне фінансування та самостійно визначають розміри кошторисів спортивних заходів, списки учасників навчально-тренувальних зборів, склад офіційних делегацій, забезпечують організаційне супроводження спортивних заходів та ін.

З 24 жовтня по 16 грудня 2016 року Міністерство провело перевірку щодо стану проведення експерименту. Її результати показали як недоліки так і переваги пілотного проекту. Наприкінці минулого року Колегія Мінмолодьспорту прийняла рішення продовжити термін дії експерименту, та виробити найбільш оптимальний механізм співпраці між державою та спортивними федераціями. 

Зі свого боку Федерація важкої атлетики погодилася продовжити участь в експерименті ще на один рік.