Завершився Всеукраїнський семінар тренерів та суддів з важкої атлетики

З 14 по 16 грудня в Києві відбувся всеукраїнський семінар для тренерів та суддів з важкої атлетики.  На семінарі були присутні близько 100 представники всіх областей України.

Під час заходу були підведені підсумки діяльності ФВАУ за 2016 рік та Олімпійський цикл, були зроблені звіти головних тренерів збірних команд Михайла Мацьохи та Юрія Кучинова, обговорені та затверджені напрямки роботи на 2017 рік та наступний Олімпійський цикл. Також під час заходу велика увага була присвячена боротьбі с допінгом та неприпустимості використання заборонених речовин при підготовці спортсменів.

Метою проведення семінару було також навчання та підвищення кваліфікації тренерів та суддів.  Запрошені лектори впродовж двох днів ділились досвідом сучасної підготовки спортсменів, в тому числі відновлення атлетів, дієтологія та психологія у спорті. Спеціально запрошений гість Генадій Хіскія із Ізраїлю провів лекцією про сучасні тенденції технічної підготовки важкоатлетів.

Дякуємо всім учасникам!

Семінар пройшов за підтримки Президента Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги та Національного Олімпійського Комітету України.