Важкоатлети поборються за звання кращих в Україні

16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якого підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпа.

Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Серед усіх номінантів і 3 важкоатлети. За звання «Кращого спортсмена» побореться чемпіон світу та Європи серед юнаків Ігор Обухов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевкопляс Альона, яка стала чемпіонкою Європи серед дівчат, бронзовою призеркою європейської першості серед юніорів та здобула «бронзу» на чемпіонаті світу, номінована на звання «Сподівання України».

Олена Шевкопляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бронзова призерка світу та срібна призерка Європи Ірина Деха у номінації «За волю до перемоги».

Ірина Деха

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії. 

Але до думки прихильників українського спорту також організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування «#likejunior» буде визнано українського улюбленця. 

Усі номінації можливо подивитися на офіційному сайті церемонії.