Всеукраїнський семінар тренерів з важкої атлетики

З 11 по 13 лютого 2021 року в Кам’янці-Подільському проходив семінар тренерів з важкої атлетики, під час якого наші тренери ділилися своїм баченням підготовки важкоатлетів з колегами, дискутували та вдосконалювали знання.


В перший день основною дійовою особою був головний тренер жіночої збірної команди України Юрій Кучінов. До обіду, під час теоретичної частини заходу, Юрій Павлович зробив доповідь про особливості підготовки важкоатлеток та висловив свої думки щодо правильної техніки виконання вправ. А після обіду, на практичному занятті вже показав типові помилки в техніці виконання вправ, а також розказав як ці помилки виправляти.
Також, в перший день Ірина Захарченко, лікар жіночої збірної команди, доповідала про медичний супровід спортсменок та профілактику травматизму. І Володимир Самардак поділився інформацією про підготовку спортсменів в ДЮСШ і свій досвід організації цікавих змагань для молоді.


В другий день семінару передавав свій досвід вже головний тренер чоловічої збірної команди України Андрій Гентош. В теоретичній частині Андрій Володимирович розкрив особливості сучасної методики підготовки у важкій атлетиці та окреслив коло проблем для їх подальшого вирішення.
За ним виступив старший тренер юніорської чоловічої збірної команди Олександр Слободянюк з цікавою інформацією про свій досвід та бачення підготовки юних важкоатлетів та спортивний відбір.
Далі Олександр Товстоног зробив детальний аналіз існуючої навчальної програми з важкої атлетики і вказав на деякі розбіжності між практикою і теорією.
В практичній частині другого дня тренери чоловічої збірної, на чолі з Андрієм Гентошем, привезли 10 спортсменів збірної команди, які були на навчально-тренувальному зборі в м. Городку Хмельницької області, та зробили відкрите тренування. Це тренування викликало неабиякий інтерес серед учасників семінару і було дуже пізнавальним.


В третій день було три доповідача:
Валентин Олешко наочно показав як працює програма відеоаналізу техніки виконання вправ та зробив аналіз техніки трьох спортсменів, яких він знімав на тренуванні попереднього дня.
Олександр Товстоног зробив цікаву презентацію по побудові різних мезоциклів підготовки у важкій атлетиці та підбору вправ для тренування.
Вадим Рудяк показав тренувальні плани членів збірних команд Вірменії та Узбекістану і розказав про підготовку спортсменів іноземних збірних під час навчально-тренувальних зборів на базі СК «Епіцентр» в м. Кам’янець-Подільському.

Семінар також проходив в ZOOM і всі бажаючі мали змогу приєднатися до обговорень.

Дякуємо всім за участь в семінарі!

Відеозаписи семінару за посиланням - youtube