Попередній розклад та склад учасників Чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 17 років 2020

В с. Поляна Закарпатської області з 28 вересня по 3 жовтня 2020 року відбудеться Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики.

Розклад змагань та попередній склад учасників:

Час початку змагань

29 вересня

Кількість спортсменів у потоці

10.00

40 кг, 45 кг

дівчата

12 (4+8)

12.00

49 кг

дівчата

14

14.00

55 кг

дівчата

15

16.00

59 кг

дівчата

9

17.30

Парад-відкриття змагань

 

30 вересня

 

10.00

64 кг

дівчата

11

12.00

71 кг

дівчата

7

13.30

76 кг

дівчата

8

15.00

81 кг, +81 кг

дівчата

9 (3+6)

17.00

49 кг, група Б; 55 кг, група Б

юнаки

12 (6+6)

19.00

49 кг, група А

юнаки

12

 

1 жовтня

 

10.00

55 кг, група А

юнаки

10

12.00

61 кг, група В

юнаки

12

14.00

61 кг, група Б

юнаки

10

15.30

61 кг, група А

юнаки

10

17.00

67 кг, група Б

юнаки

14

19.00

67 кг, група А

юнаки

10

 

2 жовтня

 

10.00

73 кг, група Б

юнаки

13

12.00

73 кг, група А

юнаки

10

14.00

81 кг, група Б

юнаки

12

16.00

81 кг, група А

юнаки

12

18.00

89 кг

юнаки

12

20.00

96 кг

юнаки

8

 

3 жовтня

 

10.00

102 кг

юнаки

8

12.00

+102 кг

юнаки

6

 

Дівчата:

В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
1 40 Наумова Софія  Луганська 90
2 40 Борисенко Валентина Київська 80
3 40 Грузицька Олександра Хмельницька 70
4 40 Тихоліз Каріна Тернопільська 65
         
1 45 Шувалова Ельміра Луганська 105
2 45 ЛогвіненкоВалентина Луганська 105
3 45 Сокальська Валерія Хмельницька 100
4 45 Білецька Анжеліка Київська 87
5 45 Левко Сніжана Луганська 85
6 45 Шевченко Анастасія Донецька 85
7 45 Бобик Ангеліна Хмельницька 77
8 45 Строганова Поліна Харківська 65
         
1 49 Чмірьова Анастасія Луганська 132
2 49 Самуляк Світлана Харківська 120
3 49 Байкалова Анна Рівненська 120
4 49 Гордіян Катерина Одеська 115
5 49 Кісельова Юлія Донецька 115
6 49 Сокальська Ірина Хмельницька 109
7 49 Морякова Яна Івано-Франківська 105
8 49 Роздобудько Катерина Дніпропетровська 105
9 49 Товт Світлана Харківська 100
10 49 Патюк Діна Житомирська 90
11 49 Колесова Валентина Донецька 90
12 49 Ковальчук Анастасія Київська 80
13 49 Ткачук Юлія Волинська 79
14 49 Антіпова Анна Вінницька 70
         
1 55 Івженко Ольга Луганська 175
2 55 Ковальова Юлія Дніпропетровська 140
3 55 Пустовєтова Єлизавета Луганська 137
4 55 Ганіч Ольга Волинська 120
5 55 Сахарук Дарина Волинська 120
6 55 Гордієнко Олександра Київська 115
7 55 Гушиліна Альона Донецька 115
8 55 Петрова Вікторія Кіровоградська 110
9 55 Лохматова Вікторія Харківська 110
10 55 Булат Віталіна Херсонська 102
11 55 Боль Катерина Хмельницька 100
12 55 Плієва Дар'я Черкаська 90
13 55 Комиш Ірина Херсонська 87
14 55 Довженко Тетяна Херсонська 87
15 55 Єзерська Анна Хмельницька 85
         
1 59 Филипів Віталія Івано-Франківська 160
2 59 Каліна Мирослава Київська 140
3 59 Журавель Олена Київська 130
4 59 Луканіна Поліна Рівненська 120
5 59 Давиденко Іоанна Дніпропетровська 115
6 59 Рикун Сніжана Сумська 110
7 59 Кукурудзяк Тетяна Хмельницька 110
8 59 Боревич Катерина Кіровоградська 100
9 59 Чан-Чу Міла Валерія Миколаївська 92
         
1 64 Шишанова Дарья Луганська 170
2 64 Дорош Владислава  Сумська 160
3 64 Шестель Дар’я  Кіровоградська 150
4 64 Козак Валерія Волинська 140
5 64 Груданова Дарія Закарпатська 140
6 64 Нагрудна Агнеса Івано-Франківська 121
7 64 Пальона Марія Донецька 120
8 64 Головюк Карина Хмельницька 118
9 64 Сафронова Яна Черкаська 115
10 64 Мещерякова Дар’я  Кіровоградська 110
11 64 Ставер Вікторія Вінницька 110
         
1 71 Росінська Євгенія Київська 180
2 71 Марфула Ірина Кіровоградська 160
3 71 Банченко Анастасія Луганська 152
4 71 Степанюк Анастасія Волинська 150
5 71 Кузьміна Єлизавета Харківська 130
6 71 Урбанович Ліліана Івано-Франківська 110
7 71 Костилева Дар’я Херсонська 102
         
1 76 Наумчук Юлія Луганська 162
2 76 Поладич Оксана  Сумська 140
3 76 Крива Катерина Миколаївська 138
4 76 Козачук Оксана Волинська 135
5 76 Ісмагілова Рената Донецька 135
6 76 Конякінна Анна  Кіровоградська 130
7 76 Тодерич Дарина Рівненська 108
8 76 Кузнєцова Діана Донецька 108
         
1 81 Броннікова Вікторія Житомирська 155
2 81 Целікова Валерія Луганська 135
3 81 Кремса Вероніка Вінницька 80
         
1 +81 Калашник Ганна  Луганська 155
2 +81 Яковлева Лада Харківська 135
3 +81 Никоненко Ангеліна Київська 125
4 +81 Дудніченко Христина  Кіровоградська 125
5 +81 Душак Тетяна Хмельницька 120
6 +81 Чорноконь Анастасія Київська 110

Юнаки:

В/к П.І. Область Сума двоборства за заявкою, кг
1 49 Бахтін Андрій Луганська 155
2 49 Кобець Іван Дніпропетровська 145
3 49 Шкода Євген Дніпропетровська 142
4 49 Ревко Андрій Чернігівська 140
5 49 Халін Данило Донецька 140
6 49 Яременко Денис Київська 135
7 49 Головатюк Оскар Вінницька 130
8 49 Чорнобук Володимир Сумська 125
9 49 Пахомов Максим Харківська 120
10 49 Диковець Богдан Закарпатська 120
11 49 Байцар Максим Житомирська 115
12 49 ЛИШЕГА Сергій Львівська 115
13 49 Гордіян Ілля Одеська 110
14 49 Лакіза Денис Київська 110
15 49 Дяченко Владислав Київська 110
16 49 КУШНІРУК Микола Львівська 110
17 49 Курчак Андрій Хмельницька 97
18 49 Козенко Максим Харківська 90
         
1 55 Тищенко Богдан Луганська 184
2 55 Щекальов Олег Хмельницька 175
3 55 Богуш Іван Київська 170
4 55 Слободський Борис Микоаївська 155
5 55 Гаврилюк Денис Київська 155
6 55 Чайковський Кирило Волинська 155
7 55 Чернюшок Роман Рівненська 150
8 55 Мігаль Дмитро  Закарпатська 150
9 55 Навроцький Констянтин Хмельницька 147
10 55 Кучеровський Ігнат Херсонська 145
11 55 Пустовіт Сергій Вінницька 145
12 55 Щербаков Дмитро Вінницька 145
13 55 Смалій Микола Микоаївська 130
14 55 Лисов Ростислав Хмельницька 121
15 55 Карамишев Олексій Харківська 120
16 55 Павленчук Назар Івано-Франківська 95
         
1 61 Замлинський Ілля  Луганська 225
2 61 Абакін Микита Луганська 220
3 61 Хоружий Олександр Луганська 220
4 61 Кучер Давид Хмельницька 213
5 61 КОТЕЛЬЧУК Володимир Львівська 200
6 61 Пономаренко Ярослав Дніпропетровська 195
7 61 Рясько Віталій Київська 185
8 61 Овчинніков Денис Луганська 180
9 61 Дяговець Артем Донецька 180
10 61 Ременний Данило Донецька 180
11 61 Гижко Максим Вінницька 175
12 61 Татчин Владислав Вінницька 175
13 61 Самуляк Степан Закарпатська 175
14 61 Потиліцин Вадим Микоаївська 170
15 61 Самуляк Степан Харківська 170
16 61 Сохацький Павло Волинська 170
17 61 Ребекевша Петро Вінницька 165
18 61 Дудаш Роман  Закарпатська 165
19 61 Борзун Володимир Харківська 160
20 61 Герчелюк Андрій Рівненська 160
21 61 Бокшан Михайло Закарпатська 160
22 61 Барзун Володимир Закарпатська 160
23 61 Гасанов Рамін Рівненська 155
24 61 Цьок Назар Волинська 155
25 61 Корнійчук Володимир Вінницька 155
26 61 Хильчук Іван Рівненська 150
27 61 Чигрин Максим Харківська 145
28 61 Зима Дмитро Черкаська 145
29 61 ТОКАРЧИК Дмитро Львівська 140
30 61 Редько Юрій Харківська 115
31 61 Пирченко Сергій Харківська 110
32 61 Смик Максим Харківська 110
         
1 67 Лєванзов Марк Луганська 260
2 67 Колесник Сергій Хмельницька 250
3 67 Демчишин Максим Рівненська 240
4 67 Костюк Давид Волинська 225
5 67 Тиднюк Владислав Луганська 224
6 67 Ласка Богдан Вінницька 220
7 67 Березін Гліб Донецька 210
8 67 Давиденко Денис Микоаївська 205
9 67 Бойко Максим Дніпропетровська 200
10 67 Шпичка Андрій  Закарпатська 200
11 67 Дорош Тімур Сумська 190
12 67 ДРЕКАЛО Ігор Львівська 190
13 67 Сухович Віталій Хмельницька 189
14 67 Татчин Назар Вінницька 185
15 67 Шишов Олександр Микоаївська 180
16 67 Чепак Володимир Закарпатська 180
17 67 СТРУБИЦЬКИЙ Юрій Львівська 180
18 67 ТИХОМИРОВ Костянтин Львівська 170
19 67 Зінченко Ростислав Черкаська 165
20 67 Степовий Максим  Херсонська 145
21 67 Логазюк Назар Харківська 140
22 67 Кудін Назар Вінницька 140
23 67 Білевський Євген Вінницька 140
24 67 Кара Максим  Одеська 135
         
1 73 Ктітарев Вячеслав  Луганська 255
2 73 Устименко Василь Рівненська 240
3 73 Овчаренко Владислав Київська 226
4 73 Аммосов Валерій Дніпропетровська 220
5 73 Івасечко Денис Хмельницька 215
6 73 Ковальчук Олександр Харківська 205
7 73 Пригода Кирило Донецька 205
8 73 Морозов Валентин Хмельницька 200
9 73 Євтушенко Андрій Сумська 200
10 73 Тимочко Дмитро Закарпатська 200
11 73 Чеснок Богдан Херсонська 195
12 73 Степура Микита Чернігівська 190
13 73 Голояд Михайло Тернопільська 190
14 73 Шиманський Данііл Микоаївська 180
15 73 ШУРИГАЙЛО Богдан Львівська 180
16 73 Цупа Андрій Харківська 170
17 73 Тамуров Дмитро Черкаська 170
18 73 Репка Владислав Закарпатська 170
19 73 Сербин Андрій Івано-Франківська 160
20 73 Постумент Андрій Тернопільська 160
21 73 Рябищук Олександр Вінницька 160
22 73 Пустоваров Ілля Херсонська 155
23 73 Караман Максим Микоаївська 155
         
1 81 Сергієнко Нікіта Дніпропетровська 253
2 81 Присяжний Євген Хмельницька 252
3 81 Півторак Ігор Тернопільська 250
4 81 Безик Василь Закарпатська 245
5 81 Чонка Денис  Закарпатська 235
6 81 Тимченко Ярослав Донецька 230
7 81 Матвієнко Артем Сумська 220
8 81 Печенюк Вячеслав Вінницька 215
9 81 Цупа Дмитро Закарпатська 215
10 81 Юхновець Владислав Київська 210
11 81 Левчук Захар Хмельницька 205
12 81 Попов Олександр Харківська 200
13 81 Бандилюк Богдан Херсонська 195
14 81 Рибка Денис Херсонська 195
15 81 Бочаров Артем Чернігівська 195
16 81 Чегринець Сергій Харківська 190
17 81 Постоєв Віталій Рівненська 190
18 81 Пушкар Віталій Вінницька 185
19 81 Хомяков Роман Харківська 180
20 81 Маращук Любомир Закарпатська 180
21 81 Тіхоміров Денис Микоаївська 175
22 81 Хоменко Владислав Сумська 170
23 81 Ковальчук Артем Вінницька 145
24 81 Лойченко Ілля Харківська 145
         
1 89 Березін Станіслав Івано-Франківська 260
2 89 ТИМОФТЕВИЧ Ростислав Львівська 240
3 89 Савін Ростислав Донецька 230
4 89 Недій Микита Чернігівська 205
5 89 Федченко Владислав Київська 200
6 89 Ганенко Артем Закарпатська 195
7 89 Андрущенко Олексій Луганська 190
8 89 Багрієнко Кіріл Микоаївська 180
9 89 Куць Максим Волинська 180
10 89 Боярчук Павло Микоаївська 172
11 89 Жовненко Максим Харківська 170
12 89 Фальковський Данило Харківська 135
         
1 96 Марчук Володимир  Закарпатська 280
2 96 Рубановський Микита Чернігівська 250
3 96 Сокол Денис Хмельницька 238
4 96 Пічугін Владислав Донецька 230
5 96 Думанов Владислав Луганська 220
6 96 Ломінський Владислав Волинська 220
7 96 Солоденко Олександр Київська 210
8 96 Статилко Іван Харківська 140
         
1 102 Кулеша Ігор Рівненська 275
2 102 Пугачов Артур Черкаська 235
3 102 Єлізаровський Іван Дніпропетровська 235
4 102 Дудукін Владислав Закарпатська 225
5 102 Кочмар Владислав Донецька 190
6 102 Цвях Дмитро Хмельницька 180
7 102 Тараненко Данило Харківська 120
8 102 Джулай Давид Харківська 120
         
1 +102 Кожухар Юрій  Хмельницька 245
2 +102 Горобець Іван Донецька 240
3 +102 Козак Микола Херсонська 235
4 +102  Чих Богдан Донецька 220
5 +102 Дмитрів Денис Івано-Франківська 200
6 +102 Мазурик Владислав Тернопільська 120