Поширення вірусу COVID-19 продовжує порушувати звичне життя людей

Шановні друзі,

 

Поширення вірусу COVID-19 продовжує порушувати повсякденне, звичне життя людей.
На важку атлетику також впливає карантин, який впроваджено для боротьби з коронавірусом. Це негативно впливає на спортсменів, їх тренерів і на всіх хто працює над розвитком нашого виду спорту. Проте, нам треба виходити з тієї ситуації, яка у нас склалася. Спорт – це важливо, перемоги і медалі – важливо. Але найголовніше, що має людина – це здоров’я. Проте, варто пам’ятати про те, що це тимчасова криза, яка має своє завершення. В такий час дуже важливо зберігати спокій та розвивати свої навички, в тому числі самодисципліну. Це гарна нагода перезавантажити себе і спробувати зрозуміти, що для вас значить важка атлетика. Дуже важливо зрозуміти, що для досягнення успіху треба робити все можливе і завжди поводити себе як професіонал у своїй справі.
Спортсмени, опинившись на карантині, не можуть сидіти склавши руки. Про те, який комплекс вправ виконувати, вам може розповісти тренер. Займатися треба, особливо в період, коли ми змушені набагато більше часу проводити вдома. Виконуйте легкі тренування, які можна зробити вдома, використовуючи те, що у вас є. Потрібно підібрати собі індивідуальну програму, яка вам підходить, використовувати доступний вам інвентар і обов'язково контролювати своє самопочуття. І все це обов’язково в умовах ізоляції, в умовах карантину та контролю стану здоров'я.
Федерація важкої атлетики наголошує на серйозності ситуації з пандемією коронавірусу і закликає усіх чітко дотримуватись рекомендацій, що надаються Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Урядом України, та не наражати на небезпеку інших.

 

 

З добрими побажаннями здоров’я та щастя,

Федерація важкої атлетики України