Юлія Паратова - Віце-чемпіонка Європи з важкої атлетики 2016

На Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить у Норвегії, представниця Одеської області Юлія Паратова здобула "срібло" у ваговій категорії до 53 кг.

Українська спортсменка також отримала "мале "золото" у ривку з результатом у 94 кг. В поштовху судді не зарахували Юлії перші дві спроби у 108 кг, третя спроба з аналогічною вагою була вдало зарахована. Сума двоборства Юлії Паратової - 202 кг (94 + 108).

"Задоволена результатом у ривку: до цього мені важко давалась вага більше 90 кг в цій вправі. А ось у поштовху не дуже задоволена результатом - буду працювати  над цим. Під час другої вправи в мене був такий великий викид адреналіну, коли були незараховані перші спроби, що я надовго запам'ятаю цей виступ. Нашим дівчатам, які будуть виступати в інших категоріях, хочу побажати терпіння. Боріться до кінця, зубами гризіть штангу, але підіймайте!", - поділилася своїми враженнями після виступу Юлія Паратова.

Нагадаємо, що завтра на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики будуть виступати зразу 2 українських спортсменки у категорії до 58 кг. Анастасія Келар о 12:00 (група Б) та Вероніка Івасюк о 17:30 (група А). Трансляція групи А у прямому ефірі телеканалу "Євроспорт 1".