НОК України, EWF та ФВАУ висловили бажання подальшої співпраці

В Олімпійському домі відбулась зустріч президента Національного олімпійського комітету України Вадима Гутцайта з президентом Федерації важкої атлетики України Олександром Герегою та його колегою – президентом Європейської федерації важкої атлетики Антоніо Конфлітті.

Темою зустрічі було посилення співробітництва та обговорення позиції щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань у період, допоки триває війна в Україні.

Іноземні колеги запевнили українську сторону у своїй підтримці. При цьому вони висловили захоплення українським народом та спортсменами зокрема, які навіть у таких складних умовах продовжують тренуватися і демонструють високі результати на змаганнях.

Вадим Гутцайт подякував Антоніо Конфлітті за увагу та підтримку українського спорту й наших спортсменів та схвально оцінив діяльність національної федерації, яка багато робить для розвитку цього виду спорту і створення належних умов для якісної підготовки спортсменів.

Під час зустрічі коротко обговорили й плани щодо Олімпіади-2024. Вадим Гутцайт наголосив, що позиція української сторони незмінна: допоки триває війна в Україні, спортсменів з країн-агресорок не повинно бути на міжнародних змаганнях у будь-якому статусі.

Завершилась зустріч на позитиві – домовленістю про подальшу плідну співпрацю.

За інформацією НОК України