Привітання чемпіонів та призерів ЧЄ 2024

5 березня в Олімпійському центрі Конча-Заспа привітали важкоатлеток з перемогою на Чемпіонаті Європи 2024.
Збірна України з важкої атлетики нещодавно повернулась із чемпіонату Європи, який проходив цьогоріч у Болгарії, і сьогодні відбулася урочиста зустріч з нашими чемпіонами.
Гучно заявила про Україну жіноча команда: їм вдалося шостий рік поспіль виграти чемпіонат і завоювати 12 медалей, 5 з яких золоті. Каміла Конотоп, Ганна Давидова, Світлана Самуляк, Анастасія Манєвська та Валентина Кісіль — це гордість та натхнення для всієї України. Ще одну срібну медаль до загального заліку збірної додав Павло Заліпський, загалом чоловіки посіли шосте місце серед 36 команд.

"Я щиро вітаю жіночу збірну й тренерів з неймовірним результатом. Не перший рік ви демонструєте всій Європі високий рівень майстерності та витримку. Ваші досягнення — приклад великої праці, самовідданості й професіоналізму. Наступна наша стратегічна ціль — це Олімпійські ігри. І ми спільно з усіма членами Федерації докладемо максимум зусиль, щоб наші спортсмени гідно представили країну на змаганнях найвищого ґатунку.
Компанія Епіцентр продовжить підтримувати наших чемпіонів заради майбутніх перемог на славу України." - написав на своїй Фейсбук сторінці Президент ФВАУ Олександр Герега.