Важка атлетика підтверджена в програмі Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі 2028

Сьогодні важка атлетика була підтверджена в програмі Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі 2028 після голосування на сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в Мумбаї, Індія.
 
Це сталося після того, як Виконком МОК і Комісія Олімпійської програми рекомендували включити цей вид спорту в рамках своїх обговорень минулого тижня.
 
Сьогоднішні новини захищають мрії та амбіції мільйонів спортсменів у всьому світі та забезпечують таку необхідну впевненість для всіх учасників спорту.
 
Це відображає значний прогрес, досягнутий у реформуванні управління та антидопінгової боротьби під керівництвом оновленої виконавчої ради IWF, обраної в червні минулого року.

Після свого призначення президент IWF Мохаммед Джалуд віддав пріоритет діалогу та діям, щоб поставити важку атлетику на шлях до нового та міцнішого майбутнього відповідно до критеріїв, встановлених для того, щоб цей вид спорту залишався в олімпійській програмі.
 
Реагуючи на голосування, президент Джалуд сказав: «Мої перші думки сьогодні про нашу глобальну спільноту важкої атлетики – і особливо про спортсменів – для яких ця новина буде одночасно великим полегшенням і приводом для радості.
 
«Ми тут сьогодні завдяки спільним зусиллям усіх, і ми дякуємо членам Міжнародного олімпійського комітету за визнання нашої єдності, відданості змінам і великих успіхів, яких ми робимо як спорт.
 
«Сьогодні для важкої атлетики є момент для святкування, але це не слід розглядати як кінець. Ми повинні – і будемо – продовжувати, відповідно до наших стратегічних пріоритетів, у напрямку нового майбутнього для важкої атлетики як здорового, сучасного спорту, орієнтованого на спортсмена».

Федерація важкої атлетики України висловлює свою подяку президенту Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) Мохаммеду Джалуду та всьому керівництву IWF за їхнє бачення та наполегливу працю на благо важкої атлетики та її спортсменів у всьому світі!