Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок та Чемпіонат України серед молоді до 23 років - переноситься на листопад!

Інформуємо, що на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Згідно рішення вище зазначеної комісії у місті Хмельницький з 19 жовтня 2020 року буде встановлений «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19:

«В Хмельницькій області – у містах Хмельницький, Нетішин, Славута та у Волочиському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Красилівському, Старосинявському, Теофіпольському районах з обмеженнями, передбаченими пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

У зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок та Чемпіонат України серед молоді до 23 років, який мав відбутися з 18 по 23 жовтня 2020 року в м. Хмельницькому – переноситься на 23 – 28 листопада 2020 року