У Кам'янці-Подільському розпочав роботу науково-тренувальний семінар Європейської федерації важкої атлетики

З 20 по 24 серпня 2019 року п'ятдесят фахівців з важкої атлетики з Чехії, Азербайджану, Словаччини, України та Латвії в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області братимуть участь у науково-тренувальному семінарі Європейської федерації важкої атлетики (EWF).

20 серпня в конференц-залі готелю «7 днів» відбулося урочисте відкриття семінару в якому взяли участь генеральний секретар EWF доктор Хассан Аккуш (Туреччина), скарбник EWF доктор Астрі Хасані (Косово), член виконавчого комітету EWF, глава навчально-наукового комітету EWF Колін Баклі (Ірландія), член навчально-наукового комітету EWF Едуард Андрушкевич, генеральний секретар Федерації важкої атлетики України Борис Лобко, державний тренер України з важкої атлетики Кім Ткаченко, секретар Кам'янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов, голова оргкомітету науково-тренувального семінару EWF Вадим Рудяк.

Доктор Хассан Аккуш в своєму виступі привітав учасників міжнародного форуму, відзначив високий рівень організації семінару EWF в Україні і нагородив відзнаками представників оргкомітету семінару та ФВАУ.

У перший день учасники науково-тренувального семінару Європейської федерації важкої атлетики взяли участь в двох практичних заняттях, які пройшли в спортивному комплексі «Епіцентр» та одному  теоретичному, під час якого заслухали доповідь Коліна Баклі на тему «Тренери з важкої атлетики нового покоління».

Гостинний Кам'янець-Подільський став престижним місцем для тренувань важкоатлетів з усього світу. У 2015 році компанія "Епіцентр" побудувала тут найбільший в Україні і один з кращих в Європі важкоатлетичний спорткомплекс. У СК «Епіцентр» навчально-тренувальні збори регулярно проводять національні збірні Узбекистану, Ізраїлю, Азербайджану, Вірменії, Естонії, України, Норвегії. І не випадково, що саме спортивний комплекс «Епіцентр» став місцем проведення практичних занять учасників семінару EWF, які сьогодні провели Едуард Андрушкевич і Колін Баклі.
Завтра, 21 серпня, в програмі науково-тренувального семінару EWF два практичних заняття і антидопінговий семінар.

Фотозвіт першого дня семінару (20 серпня) за посиланням - www.facebook.com