Всеукраїнський семінар тренерів та суддів з важкої атлетики 2018

З 17 по 19 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський семінар тренерів та суддів з важкої атлетики. Участь в цьому заході взяли представники всіх областей України, в яких розвивається важка атлетика, всього близько 80-ти чоловік. Приємно, що з кожним роком все більше тренерів проявляють активність на таких семінарах і помітно інтерес та небайдужість спеціалістів з важкої атлетики.

Щиро дякуємо Національному олімпійському комітету за фінансову підтримку в проведенні даного семінару. Також, висловлюємо вдячність Мінмолодьспорту України за участь в організації та проведенні заходу. Від імені Федерації важкої атлетики України дякуємо всім спортсменам і тренерам за плідну працю в цьому непростому для української важкої атлетики році.

В перший день семінару було підведено підсумки спортивного року, зі звітами виступили: Генеральний секретар ФВАУ Борис Миколайович Лобко, державний тренер Мінмолодьспорту Кім Володимирович Ткаченко, головний тренер чоловічої збірної команди Андрій Володимирович Гентош, головний тренер жіночої збірної команди Юрій Павлович Кучінов. Не залишились без обговорення і списки збірних команд України на 2019 рік, після чого були внесені деякі корективи. Також, обговорили календар Всеукраїнських змагань на наступний рік. Завершився робочий день жвавим обговоренням питань від представників областей.

 

КАЛЕНДАР

Міжнародних змагань на 2019 рік

1. Чемпіонат світу серед юнаків  та дівчат  до  17 р.                

08 – 15 березня

м. Лас Вегас (США)

2. Чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок

06 – 13 квітня

м. Батумі (Грузія)

3.Чемпіонат світу серед юніорів до 20 р.

01 – 08 червня

м. Сува (Фіджі)

4. Чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років

07 – 15 липня

м. Кишинів (Молдова)

5. Чемпіонат Європи серед юнаків  та дівчат  до 15 та до 17 рр.              

05 – 14 вересня

м. Констанца (Румунія)

6. Чемпіонат світу серед

чоловіків та жінок

18 – 27 вересня

м. Паттайя (Таїланд)

 

Всеукраїнських змагань на 2019 рік

1.Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років (особистий) та чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР, спортивних ліцеїв (2001 р.н. та молодші)

0409 лютого

м. Харків

2.Кубок України

25 лютого – 02 березня

м. Чернігів

3.Чемпіонат України серед

юніорів до 20 років

25 – 30 березня

м. Коломия, Івано-Франківської обл.

4.Чемпіонат України серед

юнаків та дівчат до 13 років. та Всеукраїнський відкритий  турнір

пам'яті героїв Чорнобиля

29 квітня – 04 травня

м. Славутич,

Київської обл.

5.Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський відкритий  турнір пам'яті ЗМС Я.Куценка

20 – 25 травня

м. Чорноморськ, Одеської обл.

6. Чемпіонат України серед

чоловіків та жінок

01 – 06 липня

м. Городок, Хмельницької обл.

7. Чемпіонат України серед студентів (Універсіада)

02 – 06 жовтня

м. Кам’янець-Подільський

8. Чемпіонат України серед

юнаків та дівчат до 15 років

26 – 30 жовтня

с. Поляна, Закарпатської обл.

9.  Чемпіонат України серед спортсменів  ШВСМ та

Всеукраїнський відкритий турнір

пам'яті Олімпійського чемпіона І.Рибака

19 – 23 листопада

м. Харків

 

 

 

18 грудня учасники семінару отримали корисну інформацію від науковців, які провели професійні лекції:

Катерина Толстікова розповіла про основи правильного харчування та особливості харчування при заняттях важкою атлетикою. Як підсумок, знавці важкої атлетики зрозуміли, що дієтологія в спорті дуже важлива.

Лариса Михайлівна Гуніна бере участь майже в кожному семінарі з важкої атлетики. Все через те, що у Лариси Михайлівни такий об’єм знань, що завжди дуже цікаво і пізнавально слухати її лекції. Тема доповіді - препарати та харчові добавки спеціального призначення для стимуляції фізичної працездатності у силових видах спорту.

На нашому заході виступила Альона Дьоміна з дуже цікавою та актуальною інформацією. З її доповіді ми дізналися про способи створення позитивного іміджу (виду спорту загалом, спортивних шкіл, секцій важкої атлетики, або тренерів особисто, тощо) за допомогою соціальних мереж. Також, дізналися як правильно залучати спонсорів та створювати спонсорський пакет. В рамках лекції, Альона провела ділову гру, в якій учасники заходу в групах розробили свої спонсорські пакети та провели їх презентації.

Ввечері в роботі Всеукраїнського семінару взяв участь Перший Віце-президент Іван Андрійович Черноног.  Іван Андрійович звітувався за роботу ФВАУ в 2018 році, розповів чим живе Федерація, про проблеми та перспективи. Довгоочікувана зустріч з представниками областей проходила в гарячих обговореннях проблем важкої атлетики і завершилась на позитиві стосовно майбутнього нашого виду спорту. А також, було одноголосним рішенням (більше 80 чоловік), дана негативна оцінка та висловлено обурення дописувачам Івану Прошаку і Юрію Безуглому, які на протязі року написали 38 листів в усі інстанції, – і жоден з яких, не підтвердився. Учасники Всеукраїнського семінару тренерів і суддів з важкої атлетики звернулись до НОК і Мінмолодьспорту України щоб підтримали ініціативу Федерації важкої атлетики України та відсторонити вказаних дописувачів (Прошака І.І. та Безуглого Ю.Б.) від участі у Всеукраїнських змаганнях (у будь-якій якості: представником, тренером, суддею), терміном на 4 роки, до 19 грудня 2022 року.

19 грудня був проведений круглий стіл, щодо підготовки спортсменів до міжнародних змагань в наступному році та особливостей по підготовці до Олімпійських ігор 2020 року.