Леонід Іванович Жаботинський

28 січня 2018 року – виповнилося б 80 років Леоніду Івановичу Жаботинському, першому в світі дворазовому чемпіону Олімпійських ігор в супер важкій категорії, 4-разовому чемпіону світу, багаторазовому рекордсмену світу.

Леонід Жаботинський – видатна спортивна особистість планетарного масштабу. Він був, є і залишиться на довгі роки важкоатлетичним супер брендом України. Його спортивні здобутки ще й досі неперевершені. Леонід Іванович завжди був справжнім патріотом своєї Батьківщини і зробив все можливе для примноження спортивної слави нашої держави.  В одному із своєму інтерв’ю Жаботинський сказав: «Я – українець, і всі свої перемоги присвячував Україні і своєму рідному місту Запоріжжя, де я жив і живу…».

26 жовтня 2017 року в м. Запоріжжя було відкрито бронзовий пам’ятник Леоніду Жаботинському на Алеї почесних жителів міста Запоріжжя.

Федерація важкої атлетики України звертається до всієї важкоатлетичної громадськості нашої країни з проханням провести в цей період відкриті турніри з важкої атлетики в регіонах, відкриті уроки в ДЮСШ, змагання одного дня – на побиття рекордів, зустрічі з видатними тренерами, ветеранами – що було б кращою пам’яттю про легендарного важкоатлета Леоніда Жаботинського.