Олександр Пелешенко та Ірина Деха сьогодні вийдуть на поміст у Ріо

Сьогодні, у п'ятницю 12 серпня, на поміст в бразильському Ріо вийдут зразу два українських важкоатлети - Ірина Деха у категорії до 75 кг та Олександр Пелешенко у категорії до 85 кг.

О 21:30 почнеться виступ діючої Чемпіонки Європи, Чемпіонкі світу серед юніорів Ірини Дехі. Наша спортсменка буде змагатися у найсильнішій групі А з вісімкою кращих важкоталеток світу, серед яких Олімпійська чемпіонка 2012 з Північної Кореї Лим Джон Сим та Чемпіонка Європи Лідія Валентин. Також нагадаємо, що це дебютний виступ 20-річної спортсменки із Харкова на Олімпійских іграх.

О 1:00 за київським часом на поміст Олімпійських ігор вийде діючий Чемпіон Європи Олександр Пелешенко, який також змагається у найсильнішій групі А. Нашому спортсмену будуть протистояти 11 суперніків, серед яких призер Олімпійських ігор 2012, Чемпіон світу з Ірану Кіануш Ростамі та призер Чемпіонату світу, Чемпіон Європи француз Бенжамін Еннекен. Це буде також дебютним виступом 22-річного Пелешенко (Хмельницька/Луганська область) на Олімпійських іграх.

Трансляцію виступів наших спортсменів дивимось на UA:Перший, онлайн трансляція на 1tv.com.ua/live

Вболіваємо за наших спортсменів!